SMT Logik PGV Speciální nabídka - použité zboží

Atmos Chrást - výrobce kompresorů

Tradice: více než 50 let jsme výrobcem kompresorů. Vyrábíme šroubové kompresory pro použití v celém spektru průmyslových odvětví. Součástí našeho výrobního sortimentu jsou kompresory pojízdné, elektrické stacionární, lokomotivní či kompresory na přání zákazníka.

Technologická nezávislost: díky vlastnímu oddělení vývoje jsme zcela nezávislí. Průběžně inovujeme a vyvíjíme naše stroje a reagujeme tak na aktuální požadavky trhu. Prostřednictvím moderní výrobní technologie si vyrábíme veškeré stěžejní části kompresorů, jako jsou například šroubové bloky, tlakové nádoby či sací klapky a další.

Kvalita: důležité komponenty kompresorů, které nespadají do našeho výrobního programu, odebíráme od světoznámých výrobců. Mezi naše dodavatele patří například Perkins, Kubota, Danfos, Continental či Siemens. Samozřejmostí je poskytování záručního a pozáručního servisu, který realizujeme prostřednictvím našich tří servisních středisek a široké sítě smluvních partnerů.

Stroje SMT a SEC mají novou řídící jednotku

V průběhu roku 2016 byla představena nová řídící jednotka LOGIK 26-S. Tato jednotka byla nejprve použita v kompresorech řady Albert, kde se velmi osvědčila. V lednu roku 2017 jsme ji proto implementovali do strojů Smartronic a následně v březnu téhož roku i do strojů řady SEC.
V čem je LOGIK 26-S lepší? Především usnadňuje práci s kompresorem. Hlídá servisní intervaly, má ochranu sledu fází, monitoruje funkce frekvenčního měniče a zobrazuje aktuální tlak a teplotu a také ukazuje motohodiny v zátěži i mimo zátěž. U verze s integrovanou sušičkou monitoruje online rosný bod stlačeného vzduchu.
Tímto krokem jsme posunuli kompresory Smartronic, SEC a Albert na další úroveň spolehlivosti a kvality.

... celá zpráva

2019-07-25

CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ 2019

Ve dnes od 29.7.2019 do 11.8.2019 bude v Atmosu probíhat celozávodní dovolená. Z toho důvodu se v průběhu tohoto času nebude konat reklamační komise

... celá zpráva

2019-06-04

Reference firmy IMB-PODBESKIDZIE Sp. z o.o., Polsko - kompresor PDC190 14 bar

„V roce 2018 jsme zakoupili nový kompresor ATMOS PDC 190 14 bar, který se používá pro geotechnické práce vrtné soupravy Klemm 806-3G. Kompresor

... celá zpráva

2019-03-14

Atmos Smartronik ST55 Vario v Kataru

Minulý týden náš servisní tým byl na výjezdu ve fabrice v Kataru, kde uvedl do provozu dva kompressory Atmos - Smartronik ST55Vario.

... celá zpráva

2019-01-01

Nová lokalizace webu

od měsíce ledna jsme připravili aktualizované webové stránky a novou lokalizaci v polském jazyce.

... celá zpráva

2018-05-24

Kniha o ATMOSu

Strojírenský podnik v Chrástu se "narodil" v dobách monarchie, přežil Velkou válku, rozvíjel se za první republiky, přežil nacistickou okupaci

... celá zpráva

ATMOS produktový navigátor