Rental Podzimní akce 2017 - Perfect Podzimní akce 2017 - Pístové EU SMT Logik Dotační PGV Speciální nabídka - použité zboží

Atmos Chrást - výrobce kompresorů

Tradice: více než 50 let jsme výrobcem kompresorů. Vyrábíme šroubové kompresory do různých průmyslových odvětví jako je stavebnictví či energetika. Jsou to pojízdné, elektrické, lokomotivní, kompresory na přání zákazníka a také generátory a pístové kompresory.

Technologická nezávislost: díky oddělení vývoje disponujeme vlastními technologiemi. Navrhujeme a konstruujeme vlastní šroubové bloky.

Kvalita: důležité komponenty do kompresorů odebíráme od světoznámých výrobců jako Perkins, Kubota, Danfos či Siemens. U všech produktů je navíc samozřejmostí poskytování servisních služeb.

Nové elektrické kompresory

Rádi bychom Vám představili nové elektrické kompresory řady SEC. Naše oddělení vývoje a konstrukce vytvořilo dva nové kompresory SEC302 a SEC372. Tyto stroje mohou být nastavené na 7,5 nebo 10 nebo 13 bar. Výkon jejich elektromotoru je 30 kW (SEC302) a 37 kW (SEC372). Oba mohou být vybaveny frekvenčním měničem k dosažení úspory energie plynulou regulací výkonu. Výhody těchto kompresorů jsou: spojení šroubového bloku s motorem multi-v řemenem, nízké servisní náklady, snadný přístup pro údržbu, nízké otáčky šroubového bloku, nízká hladina hluku, kompaktní rozměry.

... celá zpráva

4. 12. 2017

Kazachstán

V roce 2016 dodala firma ATMOS soubor pěti kontejnerových kompresorových stanic
o celkovém výkonu 1.350 kW (pět kontejnerů, osazených vždy třemi

... celá zpráva

1. 11. 2017

Jednání v Německu

S jedním z našich největších odběratelů v Německu, firmou BMS, jednal v uplynulých dnech náš export manažer o další spolupráci v roce 2018

... celá zpráva

30. 10. 2017

Zakázky pro Azerbajdžán

Po úspěšném ročním zkušebním provozu zákazník z Azerbajdžánu objednal druhý a poté i třetí kompresor PDP95.

... celá zpráva

ATMOS produktový navigátor