EU Mimořádná prodejní akce Podzimní akce 2017 SMT Logik Dotační PGV Speciální nabídka - použité zboží

Atmos Chrást - výrobce kompresorů

Tradice: více než 50 let jsme výrobcem kompresorů. Vyrábíme šroubové kompresory do různých průmyslových odvětví jako je stavebnictví či energetika. Jsou to pojízdné, elektrické, lokomotivní, kompresory na přání zákazníka a také generátory a pístové kompresory.

Technologická nezávislost: díky oddělení vývoje disponujeme vlastními technologiemi. Navrhujeme a konstruujeme vlastní šroubové bloky.

Kvalita: důležité komponenty do kompresorů odebíráme od světoznámých výrobců jako Perkins, Kubota, Danfos či Siemens. U všech produktů je navíc samozřejmostí poskytování servisních služeb.

Robotizace v ATMOSu

Technické trendy směřující ke stále větší efektivitě výroby a snižování podílu lidské práce se nevyhýbají ani ATMOSu. Během letních měsíců proběhlo předávání automatického robotického pracoviště se svařovacím robotem FANUC a svařovacím zdrojem KEMPI, kde budeme svařovat tlakové nádoby odlučovačů oleje šroubových kompresorů. Vzhledem k tomu, že tlakové nádoby jsou vyhrazeným zařízením, musel kvalitu svarů schválit státní technický dozor, který je v otázce kvality skutečně nekompromisní. Doba svaření tlakové nádoby se na robotu sníží více než desetkrát.

... celá zpráva

22. 9. 2017

Oslavili jsme 20 let úspěšné spolupráce

AMCO a Atmos jsou partneři již 20 let!
Se vzájemnou spoluprací jsme velmi spokojeni. Obchod vzkvétá a smlouvy o pronájmu jsou výrazně nad úrovní

... celá zpráva

13. 9. 2017

Úspěšná jednání v Íránu

... celá zpráva

25. 8. 2017

Český kompresor v Černobylu

Na ojedinělé akci zakrývání reaktoru č. 4 v Černobylu pomáhal spolehlivě i náš kompresor PDP 90.

... celá zpráva

ATMOS produktový navigátor